У майбутнє з оптимізмом -- рецепт від ТМ «Металкрафт» Выбрать валюту   Персональный раздел
Ваша корзина  
Товаров:
Оформить
Главная
Тактические товары
Товары для ковки
ТВЧ, Горны
Трубогибы
Дровоколы РАСПРОДАЖА
Печи камины
Новости
Контакты
Поиск
Ok
Расширенный поиск
Каталог
Хиты продаж
Печь камин Olymberyl Victoria (до 70 м.кв.)
Печь камин Olymberyl Victoria (до 70 м.кв.)
24'986,50 грн
Подробнее Добавить в корзину

Покупатель: Гость

У майбутнє з оптимізмом -- рецепт від ТМ «Металкрафт»

О. Е. Захарченко

 

           Зима – це найкращий час для ковальських підприємств оптимізувати свій бізнес та підвищити його ефективність. Події 2009 року, які можна передбачити вже зараз, - зниження цін на металопрокат і збільшення кількості пропозицій на ринку праці -- дають   змогу ковалям розширити та зміцнити свій бізнес. Проте водночас у середньому ціновому секторі ринку ковальских виробів загостриться конкуренція, підвищаться вимоги замовників до дизайну та термінів їх виготовлення. Ті підприємці, які зможуть запропонувати споживачам свіжий, цікавий дизайн і при цьому виконають роботу у стислі терміни та ще й за привабливою ціною, виграють двічі: загартують свій бізнес за умов загальної нестабільності, зроблять власну справу більш витривалою і конкурентоспроможною, а також зможуть збільшити свою частку на ринку за рахунок менш успішних колег. Нарешті, практика багатьох країн доводить – досягти успіху можна лише шляхом зниження собівартості продукції і підвищення ефективності праці.

            У виробництві кованих виробів середньої цінової категорії настає час замінити  відносно дорогу і тривалу ручну роботу дешевим виробничим процесом з використанням спеціалізованого обладнання, інструменту та готових елементів (піки, листя, квіти).

            Інший аспект переваги переходу на машинне виробництво – праця майстрів-професіоналів ручної ковки коштує набагато дорожче, ніж універсальних робітників середньої кваліфікації – операторів обладнання. Знову ж таки, через малу кількість висококваліфікованих майстрів – ковалів-художників керівники підприємств змушені погоджуватися з високим рівнем оплати праці та іншими умовами, що їх висуває майстер такого класу. Звільнення з посади такого працівника може суттєво вплинути на роботу підприємства. Водночас навчити працівника середньої кваліфікації працювати на спеціалізованих верстатах можна протягом кількох  тижнів. Такі працівники легко можуть замінити один одного на виробництві, вимоги до їхньої кваліфікації  набагато нижчі, а на ринку праці претендентів  на вакансію «оператор обладнання» вистачало і вистачатиме в усі часи.  Та й заробітна платня у оператора обладнання значно нижча, ніж у коваля-художника.

Продуктивність верстатів  така, що два-три оператори можуть забезпечити на місяць заготовками   підприємство середніх розмірів. А при наявності на складі необхідного резерву кованих елементів виконання замовлень відбувається дуже швидко. Якщо ж на виробництві спостерігається зменшення обсягів продажу – верстати легко перелаштовуються на випуск поширених елементів (декоративні смуги, волюти, шишки). Реалізація цих елементів можлива у великих супермаркетах, а оператори в такому разі працюватимуть як збиральники або монтажники. З ковалями-художниками в подібному випадку знайти спільну мову значно складніше.

Компанія «Металкрафт» пропонує ковалям і металообробним підприємствам реальний інструмент для модернізації та оптимізації виробництва – нові моделі фірмових верстатів, а також ковані елементи із знижкою до 40 %. Верстати забезпечують високу швидкість у виконанні таких операцій:

           -- нагрівання та кування завершень;

           -- різання, вигин, торсування, виготовлення волют та спіралей;

           -- карбування та прокатка.

            Використання верстатів «Металкрафт» дає змогу збільшити у кілька разів продуктивність праці, замінивши фахівців високого рівня працівниками середньої кваліфікації, а також знизити витрати на заробітну плату.

             Великий вибір стандартних елементів дозволяє створювати розмаїття цікавих творчих рішень на будь-який смак для середньої цінової групи і, що є найбільш важливим,  зменшує термін виконання замовлень. Крім того, компанія «Металкрафт» пропонує своїм клієнтам власну бібліотеку (на компакт-дисках) найпоширеніших рішень виконання кованих виробів. А суттєві знижки допоможуть заощадити кошти і знизити собівартість продукції.

Вперше в Україні  компанія «Металкрафт» представляє новинку 2009 року – верстат для кування  завершень у щільні завитки. Це унікальне обладнання, що не має аналогів в Україні. Усі бажаючі можуть оглянути верстат у роботі, і – хто знає! – можливо це саме Ваш шанс досягти нових вершин у бізнесі. Діють також спеціальні ціни на ручні інструменти «Металкрафт» – ще ніколи набір для ручного кування не коштував так дешево!

           Якщо ви  цінуєте власні кошти і бажаєте заощадити взимку на опаленні – для вас унікальна пропозиція від ТМ «Horse Flame» -- бойлерні мультипаливні печі тривалого згоряння.

           Детальна інформація про ці та інші акційні  пропозиції – на сайті www.metalcraft.ua  або по телефону в Києві: 8 044 45228 39.

Работаем для Вас

Пн-Чт с 09:00 до 18:00

Пт с 09:00 до 17:00

Звоните

Стац +38 (044) 4522839

mobile +38 (095) 4671481

Skype Skype Me™!

 

Copyright © 2000 Металкрафт ® принадлежит ООО "Барвинок - ЭДАЛ". При использовании материалов активная ссылка на портал МЕТАЛКРАФТ обязательна!

Последнее обновление магазина: 09-10-2018 14:40
Создание интернет магазина Melbis Shop v5.4.0