Секрети МЕТАЛКРАФТА – бажаючим заробляти Выбрать валюту   Персональный раздел
Ваша корзина  
Товаров:
Оформить
Главная
Тактические товары
Товары для ковки
ТВЧ, Горны
Трубогибы
Дровоколы РАСПРОДАЖА
Печи камины
Новости
Контакты
Поиск
Ok
Расширенный поиск
Каталог
Хиты продаж
Печь камин отапливает до 70 кв. м.
Печь камин отапливает до 70 кв. м.
12'667,50 грн
Подробнее Добавить в корзину

Покупатель: Гость

Секрети МЕТАЛКРАФТА – бажаючим заробляти

Історія виникнення та розвитку відомих торгових марок, окрім ідей з питань ведення бізнесу та збільшення доходів, і досі залишається навчальним матеріалом для підприємців. Навіть досягнувши успіху, не варто забувати про конкуренцію, залишаючи поза увагою зміну кон’юнктури ринку.

Простий український інженер, а сьогодні – власник ТМ «Металкрафт» зрозумів це ще в далеких 90-х, коли на будівельній виставці в Києві вперше побачив німецькі диво-інструменти. Їх практичне застосування доводилося безпосередньо на місці: сталевий прокат-полоси, прути, квадрат на очах глядачів у вмілих руках перетворювалися на цікаві металеві витвори. Це було схоже на чаклунство – складні металообробні операції -- гнуття, різання, клепання, вальцювання, скручування робилося без нагрівання – «холодним методом», на звичайнісінькому верстаку, без ковадла, горна та інших атрибутів традиційної кузні. І хоча вартість комплекту німецьких інструментів дорівнювала на той час однокімнатній квартирі в столиці, покупців вистачало. А продавці, впевнені в унікальних властивостях своєї продукції, вважали українські підприємства не спроможними виробляти нічого подібного, й значно завищували ціну своєї продукції у порівнянні із її споживчими характеристиками.  

Вихід на ринок у 1995 році ТМ «Металкрафт»  став відповіддю на подібну самовпевненість. Співвідношення вартості та якості, умов придбання та після продажного сервісу, сприяли популярності інструментів фірми не тільки на території України. А відгуки тих, хто свого часу придбав і німецький і український комплекти устаткування, допомогли виявити «слабкі місця» і вдосконалити конструкцію. Виявилося, що вітчизняний металопрокат міцніший і твердіший виставкового, який використовували німці, тому імпортний інструмент програвав у експлуатації українському.

Оригінальна розробка -- серія бізнес-класу «Кінг-сайз» втілила в собі численні відгуки й побажання покупців і дала можливість обробляти саме вітчизняний прокат збільшеної номенклатури. Для німецької фірми цей факт став сигналом до модернізації їх інструментів, які програвали в технічних характеристиках та ще й коштували набагато дорожче української марки.  

12 років конкурентної боротьби вивели ТМ «Металкрафт» на новий рівень якості та обслуговування, результатом чого стала поява покупців у тій же Німеччині. Спілкування з клієнтами свідчить, що 90% з них задоволені придбанням продукції фірми, вони протягом року повернули вкладені кошти, маючи при цьому прибуток. Більше того – вони планують у майбутньому придбання нової продукції ТМ «Металкрафт». Такий секрет популярності пояснити дуже просто: будь-яка активна людина, використовуючи інструменти цієї марки, спроможна досить швидко реалізувати свої творчі та бізнесові здібності у ковальському бізнесі. Відчуття людини, яка досягла успіху у власній справі, навряд чи можна виміряти грошима.  

У вмілих руках незалежно – чи то в маленькому гаражі, чи то на великому підприємстві -- «Металкрафт» створює економічне диво: зявляється додана вартість. Зі звичайного металопрокату, придбаного по 4-5 грн/кг, народжується гарний витвір, вартість якого становить 25--30 грн/кг. А якщо прокат ще покарбувати та приварити литі елементи, то можна зробити художню роботу високого ґатунку. Навіть дрібний підприємець, який за допомогою цих інструментів обробляє близько 2-х тонн прокату на місяць, має річний виторг від 500 000 грн., при цьому витрати на метал становлять близько 100 000 грн. Будівельний бум сьогодення швидко збільшує попит на ковані вироби. Отже, складається ситуація, коли цей попит зростає значно швидше, ніж фізична можливість підприємців виробляти потрібну замовникам кількість виробів. Це спонукає активних підприємців до розвитку виробництва. На жаль, розвиток гальмує кадрове питання, бо знайти кваліфікованих ковалів з адекватними запитами щодо зарплатні, досить важко. Рішенням проблеми кадрів може бути перехід на сучасні технології, коли машини заміняють ковалів а роль працівника зводиться до натискання кнопок. Тому, починаючи з 2007 року фірма пропонує сучасні верстати з електричним приводом, що можуть обробляти десятки тонн прокату на місяць. А це вже істотно інший рівень прибутків без екстенсивного розширення виробничих площ та залучення персоналу високої кваліфікації. Інформацію про верстати можна прочитати в журналі КМ №3 за 2007 р. або на сайті www.metalcraft.ua, де працює інтернет-магазин. Для тих, хто використовує в роботі литі та штамповані елементи, компанія пропонує піки, листя, квіти тощо.  

Для навчальних закладів і домашніх умільців з 2008 р. з’явиться спеціальна пропозиція –  комплект ручних інструментів з шести предметів для шкільних уроків праці та домашньої творчості.

Декілька слів варто сказати про технічні властивості інструментів. Для виготовлення спіралей (типу Р, С, S) із полоси (до 40 мм х 6 мм), круга (до 14 мм), квадрата (до 14 мм х 14 мм) використовуються шаблони й спеціальні пристрої.

Для різання заготовок використовують різак «Крафтмен», незамінний в умовах приміщень з поганою вентиляцією, де неприпустиме використання абразивних відрізних верстатів.

Для виконання п’яти операцій -- гнуття, клепання, вальцювання, різання та пробивання отворів -- використовують універсальні пристрої Кінг-сайз.

Кільця виготовляють на пристрої для навивання кілець.

Для торсування полоси і квадрата (до 30х10 та 20х20 мм) і виготовлення декоративних шишок (кошиків) використовують пристрої для поздовжнього скручування.

Для карбуввання (рибячий хвіст), гнуття по дузі та під кутом використовують прес. Це єдиний з ручних інструментів, який потребує нагрівання заготовок.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті www.metalcraft.ua, або по телефону 38-044-452-28-39.

 

Работаем для Вас

Пн-Чт с 09:00 до 18:00

Пт с 09:00 до 17:00

Звоните

Стац +38 (044) 4522839

mobile +38 (095) 4671481

Skype Skype Me™!

 

Copyright © 2000 Металкрафт ® принадлежит ООО "Барвинок - ЭДАЛ". При использовании материалов активная ссылка на портал МЕТАЛКРАФТ обязательна!

Последнее обновление магазина: 09-10-2018 14:40
Создание интернет магазина Melbis Shop v5.4.0